Królowa śniegu – Paula

Tematem przewodnim tego wpisu jest bajka H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Mimo, iż wydaje się, że bohaterka dzisiejszej sesji jest idealnie stworzona do tej roli, włada lodową krainą i obce są jej jakiekolwiek ciepłe, serdeczne uczucia, w rzeczywistości jest jej całkowitym zaprzeczeniem. Na co dzień to przemiła osoba, a przede wszystkim, jedna z najbardziej modnych kobiet na mapie łódzkiej blogosfery. Z przyjemnością przedstawiam – Paula z bloga PURE STYLE SEEKER.

„Na wstępie chciałam pogratulować twórcom PAPER FASHION ROCK pomysłu stworzenia miejsca, które prezentuje łódzkie blogerki, a także przybliża Łódź jego zabieganym mieszkańcom. Jest mi tym bardziej miło, z powodu zaproszenia tutaj na gościnny wpis, ponieważ zakładkę kA w Paryżu prowadzi druga połówka bloga PURE STYLE SEEKER, a prywatnie moja przyjaciółka. Ale może przejdźmy do sedna wpisu.

Kilka dni temu, kiedy zadzwoniła do mnie Agnieszka (sprawca pięknych sesji na tym blogu) z propozycją zrobienia zdjęć w sąsiedztwie mojego miejsca zamieszkania, moja pierwsza myśl była taka – w tych okolicach nie ma nic godnego uwagi, nadającego się na tło zimowej sesji.  Codziennie przejeżdżam tędy kilkakrotnie, i do tej pory nie dopatrzyłam się niczego ciekawego poza gęstwiną krzaków i drzew. A wystarczyło tylko wytężyć wzrok. Ciągle tak mało wiemy o własnym mieście. Marzą nam się dalekie podróże, odległe krainy, a tymczasem wokół nas jest tyle magicznych miejsc. Ruiny okolicznego, komunistycznego budynku pokryte śniegiem okazały się miejscem wprost bajecznym. Wystarczyło wskoczyć w wygodne buty i wybrać się na spacer, zamiast wzdychać, przeglądając w Internecie zdjęcia z Aspen.

Jedno z moich postanowień noworocznych to poznać lepiej moje miasto, wsłuchać się w jego rytm i zacząć brać je takim jakie jest. Zimowa Paula Pawelec”

futerko – Trussardi, szalik – Diesel,  spodnie – Zara, torba – Burberry

 

Udostępnij


Komentarze